Wandelen in de wijk
Waalre
Nederland
Lekker actief bewegen
Bewegen is gezond maar soms heb je een zetje nodig om in beweging te komen. Dat geldt ook voor mensen die, om welke reden ook, geen sport kunnen beoefenen. Daarom organiseert GOW Welzijnswerk in Waalre de activiteit Wandelen in de Wijk.
Het wandelen is onder deskundige begeleiding en op een rustig tempo. Naast het belang van bewegen biedt deelname aan deze activiteit ook andere voordelen zoals het leggen van contacten met mede-wandelaars en het ontdekken van plekken in Waalre waar u misschien nooit komt.
De wandelingen vinden plaats op vrijdagen telkens van 10.00 uur tot 11.00 uur. Iedere wandeling eindigt met een gezamenlijk kopje koffie of thee.
Er wordt gestart vanuit verschillende locaties. Deelnemen kost € 3,- per wandeling, incl. een kopje koffie of thee, contant voorafgaande aan ieder blok te voldoen aan de begeleider.
Aanmelden: Wilt u deelnemen, dan kunt u zich ter plaatse bij de begeleiding aanmelden.
Wandelschema 2018
Wandelen in de Wijk is een initiatief van:
www.GOWwelzijnswerk.nl
www.mantelzorgdekempen.nl
www.wonenopleeftijd.nl
0497-514746